Tinka vegetarams

Be glitimo

Be dirbtinių dažiklių ir konservantų

Be cukraus

Alyvuogių aliejus skatina vitamino D įsisavinimą ir biologinį prieinamumą

Be GMO

Apelsinų skonio

Inovatyvus, didelių dozių vitaminas D3. Purškiama forma užtikrina geresnį vitamino D įsisavinimą ir biologinį prieinamumą.

Nustatyta, kad dauguma organizmo audinių ir ląstelių turi vitamino D receptorių (įskaitant smegenų, prostatos, krūties ir gaubtinės žarnos audinius, taip pat ląsteles, dalyvaujančias imuniniame atsako procese), todėl vitamino D svarba didėja. Tyrimų duomenys rodo, kad daugiau kaip 80% mūsų platumų gyventojų trūksta vitamino D žiemą ir apie 30% vasarą*. Taigi, jei vitamino D odoje nesusidaro pakankamas kiekis, rekomenduojama jį vartoti ištisus metus.

Kam? Kada?

Kaip veikia vitaminai ir mineralai?

❶ Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

❷ Padeda palaikyti kaulų ir dantų sveikatą bei normalią raumenų funkciją.

❸ Padeda įsisavinti kalcį ir padeda palaikyti normalų kalcio kiekį kraujyje.

❹ Būtinas ląstelių dalijimuisi.

Kad padėtų įsisavinti kalcį 3

Jei mityboje trūksta vitamino D

Imuninės sistemos veiklai 1

Dantims, kaulams, raumenims 2,3

Augimui 4

Jei dirbate uždarose patalpose

Kai mažai saulės

Nėštumo ir žindymo laikotarpiu

Vyresniame amžiuje

❶ Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

❷ Padeda palaikyti kaulų ir dantų sveikatą bei normalią raumenų funkciją.

❸ Padeda įsisavinti kalcį ir padeda palaikyti normalų kalcio kiekį kraujyje.

❹ Būtinas ląstelių dalijimuisi.

TECHNOLOGIJA: Kaip veikia purškalas?*

Aerozolio forma su alyvuogių aliejumi skatina greitą ir gerą vitamino D3 įsisavinimą. Į burnos ertmę vitaminas D3 išpurškiamas mikrodalelių pavidalu, kurios iš karto (greitai) absorbuojamos.

Aukštas absorbcijos laipsnis. Medžiagos, kurios absorbuojamos po liežuviu, aplenkia virškinamąjį traktą ir patenka į sisteminę kraujotaką. Tai prisideda prie greitesnės veikimo pradžios ir didesnio biologinio prieinamumo.

Viena pakuotė skirta 100 dienų, vartojant po 1 įpurškimą 1 kartą per dieną.

Šiuolaikinė mityba ar įvairios dietos yra nevisavertės, nes vartojamas termiškai apdorotas ir kaloringas maistas, todėl mūsų organizmui dažnai trūksta esminių ir būtinų maistinių medžiagų.
Vitaminai yra svarbios mūsų kūnui medžiagos. Žmogaus organizmas gali sintetinti tik vitaminą D, todėl vitaminų reikia gauti su maistu.
Kai kurie vitaminai veikia kaip antioksidantai, naikinantys laisvuosius radikalus, susidarančius organizme dėl radiacijos, per didelių saulės spindulių, pesticidų, rūkymo, psichologinio streso poveikio.
– Riebaluose tirpūs vitaminai (vitaminai A, D, E)
– Vandenyje tirpūs vitaminai (vitaminas C ir B grupės vitaminai).
Vandenyje tirpių vitaminų organizmas paprastai nekaupia.
Jei organizmas negali jų visiškai panaudoti, jie išsiskiria kartu su skysčių pertekliumi. Kad organizmas tinkamai funkcionuotų, būtina reguliariai vartoti vitaminus.
Mineralų ir mikroelementų žmogaus organizme yra nedideli kiekiai, tačiau jie labai reikalingi organizmo gyvybiniams procesams. Jie dalyvauja energijos susidarymo procese, palaiko skysčių pusiausvyrą, būtiną nervų sistemos ir raumenų veiklai.
Aminorūgštys – būtinos bendrai organizmo veiklai.

VitirON D3 Olive SUN 1 įpurškime yra:

VitirON™ D3 Olive SUN 1000 TV VitirON™ D3 Olive SUN 2000 TV VitirON™ D3 Olive SUN 4000 TV
25 µg (1000 SV) (2000 % RPN) 50 µg (2000 SV) (1000 % RPN) 100 µg (4000 SV) (2000 % RPN)
Alyvuogių aliejus, kvapioji medžiaga: apelsinų, eterinis aliejus, cholekalciferolis (vitaminas D3) Alyvuogių aliejus, kvapioji medžiaga: apelsinų, eterinis aliejus, cholekalciferolis (vitaminas D3) Alyvuogių aliejus, kvapioji medžiaga: apelsinų, eterinis aliejus, cholekalciferolis (vitaminas D3)
*RPN – Rekomenduojama paros norma

Kaip vartoti VitirON D3 Olive SUN?

VitirON™ D3 Olive SUN 1000 TV: 0-12 mėn. vaikams po 1 įpurškimą 1 kartą per dieną, 1-10 metų vaikams po 1 įpurškimą 2 kartus per dieną, vaikams nuo 11 metų ir suaugusiesiems, motinoms, maitinančioms kūdikį krūtimi, ir nėščiosioms po 1 įpurškimą 4 kartus per dieną. Kūdikiams ir mažiems vaikams galima duoti su šaukštu pieno ar košės.

VitirON™ D3 Olive SUN 2000 TV: 1-10 metų vaikams po 1 įpurškimą 1 kartą per dieną, vaikams nuo 11 metų ir suaugusiesiems, motinoms, kurios maitina krūtimi, ir nėščiosioms po 1 įpurškimą 2 kartus per dieną. Kūdikiams ir mažiems vaikams galima duoti su šaukštu pieno ar košės.

VitirON™ D3 Olive SUN 4000 TV: vaikams nuo 11 metų ir suaugusiesiems, maitinančioms motinoms ir nėščioms moterims po 1 įpurškimą 1 kartą per dieną.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.
Saugoti nuo šviesos.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.
Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas

Šaltiniai: *bendrovės vidiniai duomenys. Zariņš Z., Neimane L., Bodnieks E. Mitybos pamoka., Jānis Roze, Rīga, 20152. Komisijas regula (ES) Nr. 432/2012